NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Kõige mõttetumad saastamad mängud

Go down 
+7
Esimene
tenno11
Brus
r.m.x
ladykiller15
NoBaT
sealiha
11 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 5:50 pm

Ei ütleks, et cs kõige sitem on. olen sitemaid kohanud!
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 6:32 pm

cs on siiani suurim saavutus m2ngude seas:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
rüütel
iksdee
iksdee
rüütel


Postituste arv : 116
Age : 31
Registration date : 21/12/2007

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 6:56 pm

muidugi sulle CS ei meeldi kui kogaueg owni said ega mulle ka algul ei meldinud aga siis mu vend ivo õpetas mu välja olin vahepeal nii pro et ise olin nosteamer ja tapsin cw-l 3 saksa steamerit ära Razz
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 7:20 pm

kas see k2is minu kohta?Smile
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
rüütel
iksdee
iksdee
rüütel


Postituste arv : 116
Age : 31
Registration date : 21/12/2007

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 8:24 pm

kõigile kellele see ei meeldi ja saavad owni seal
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 9:32 pm

cs on ylihea, ma olin seal sitax pro kunagi, vend õpetas mind:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
rüütel
iksdee
iksdee
rüütel


Postituste arv : 116
Age : 31
Registration date : 21/12/2007

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 9:34 pm

mu vend hakkas ykskord mingi jumala lampi laskma cw noh yksi oli yhe teise vennaga vennal oli vähe elusid ja siis vaenlasel oli umbes70 hp siis mingi hakkas lärmama ak vennal ja siis lasi mingi jumala pohuilt huupi hsi surnuks Very Happy mingi mega luck koli
Tagasi üles Go down
kakisepp
V.I.P
V.I.P
kakisepp


Postituste arv : 163
Age : 30
Location : oot...kohe tuleb meelde!!!
Registration date : 31/01/2008

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 9:36 pm

sealiha kirjutas:
ROFL
minu arust on E,T extra terristrial (mitte enemy territori,see oli hea)

https://www.youtube.com/watch?v=2DTjLG3usQo
see oli nii mõtetu et ma naersin!!!ma naersin mõtetuse yle WTF???!!!a need commentid mis screenil on,on hiad (ntx:Oh no!not the perv doctor again!)
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 9:38 pm

see oli nii irw kui essat korda nägin.
Tagasi üles Go down
kakisepp
V.I.P
V.I.P
kakisepp


Postituste arv : 163
Age : 30
Location : oot...kohe tuleb meelde!!!
Registration date : 31/01/2008

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 12:51 am

kõige mõtetum saast on yks mingi netikas (nime ei mäleta) mis on/oli mingi idika "nali" ma passisin umb 10 kui see laadis panin asja käima ja oi seda yllatust!GAME OVER!
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 8:20 am

Minu arust meie vanusetele on kõige saastamaid mängud, mis rikuvad meie kui mängu tegijate mainet. Need on need teletupsu värgid ja igast mingid cailod ja tite multikate järgi tehtud mini super kerged mängud Mad Mad Mad
Tagasi üles Go down
kakisepp
V.I.P
V.I.P
kakisepp


Postituste arv : 163
Age : 30
Location : oot...kohe tuleb meelde!!!
Registration date : 31/01/2008

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimePüh Veeb 03, 2008 11:00 am

Esimene kirjutas:
Minu arust meie vanusetele on kõige saastamaid mängud, mis rikuvad meie kui mängu tegijate mainet. Need on need teletupsu värgid ja igast mingid cailod ja tite multikate järgi tehtud mini super kerged mängud Mad Mad Mad
kui nii võtta siis kyll jah...
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimePüh Veeb 10, 2008 11:44 am

Kõige kõige Vihkan ma Power Rangers : Mystic Force't... See on Graafikute häbi... Sellel filmil nagu ei olega graafikut... Seal on kõik rüüd tehtud plasmassist ja kummist... Ja sädelusd on siuksed elktri lühised.... Pööö si*t film
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 10:01 pm

seda ütle filmi teemas
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kõige mõttetumad saastamad mängud   Kõige mõttetumad saastamad mängud - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kõige mõttetumad saastamad mängud
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Varia-
Hüppa: