NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Värvi valik

Go down 
4 posters
AutorTeade
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Värvi valik Empty
PostitaminePealkiri: Värvi valik   Värvi valik Icon_minitimeKolm Jan 30, 2008 5:02 pm

Mõtlesin et võiks teha ühe teeme värvi valikust. Niikuinii läheb seda paljudes kohtades vaja. Kas või foorumi kujundused. Sa võid siis postidada häid värve mis kuhugi sobivad või värve mis teiste värvidega hästi kokku lähevad ja igast värvi kombinatsioon. Oma lemmikuid värvi kombinatsioon võid ka siia postitada.

Ok ma toon ühe näite ka. Tegelt see on tõsi ka. Mule ilgelt meeldiv valge värv. Ja valge kõrvale sobib hästi must. Et ilus oleks peab olema must süsi must. Tennist mängin ma Üleni valges ja osa sõrgist on punane. Punane läheb ka hästi valgega kokku aga seda tuleb vähe lisada. Väga hea on musta ja värvi ruuduline tuba. Noh jah minu tuba on sinine aga The Sims 2 on mul alati musta valge ruuduline tuba. Vot. Helesinine on ka lahe selline läbipistev, särav helesinine , nagu foorumi nurgas see kast on .
Tagasi üles Go down
ninja09
Admin
Admin
ninja09


Postituste arv : 308
Location : Kadrina
Registration date : 06/01/2008

Värvi valik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värvi valik   Värvi valik Icon_minitimeKolm Jan 30, 2008 8:18 pm

Mulle meeldib XboXi heleroheline.
See sobib hästi halliga ja mustaga Smile
Tagasi üles Go down
http://skateparktown.myminicity.com/
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Värvi valik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värvi valik   Värvi valik Icon_minitimeKolm Jan 30, 2008 9:53 pm

ninja09 kirjutas:
Mulle meeldib XboXi heleroheline.
See sobib hästi halliga ja mustaga Smile

TÄPSELT sama mõte.
see oleks väga ilus
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Värvi valik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värvi valik   Värvi valik Icon_minitimeKolm Jan 30, 2008 10:46 pm

ma ei hakka hetkest kujunust nussima:) kunagi proovime.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Sponsored content





Värvi valik Empty
PostitaminePealkiri: Re: Värvi valik   Värvi valik Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Värvi valik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Varia-
Hüppa: