NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Ülespoomine

Go down 
+7
kakisepp
rüütel
cc+
Esimene
NoBaT
sealiha
ninja09
11 posters
Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
AutorTeade
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimePüh Veeb 10, 2008 11:40 pm

Paljudele meeldib aga mulle võibola ei meeldi hmmmm. Ok I täht
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimePüh Veeb 10, 2008 11:50 pm

kas L oli õige
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimePüh Veeb 10, 2008 11:51 pm

Ja siis ma pakun veel T
Tagasi üles Go down
ninja09
Admin
Admin
ninja09


Postituste arv : 308
Location : Kadrina
Registration date : 06/01/2008

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 3:00 pm

Uus reegel :
Igaüks võib vastata ainult ühe tähe ,enne kontrollimist.
Nägin, et Esimene tegi 2 tähte tongue
Tagasi üles Go down
http://skateparktown.myminicity.com/
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 4:14 pm

ninja09 kirjutas:
Uus reegel :
Igaüks võib vastata ainult ühe tähe ,enne kontrollimist.
Nägin, et Esimene tegi 2 tähte tongue


Mu kannatus katkeb... Mis siis oleks kui näiteks mingi kutt kes nädalas ühe korra sees käib ja siis sõna ära arvab ja uue pakub ja siis alles nädala aja pärast vaatam tuleb mis on toimunud... Ja ütleb kõik on vale proovige uuesti ja siis jälle järgmine nädal jne
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 5:25 pm

mul ka kannatus katkeb.. Evil or Very Mad Mad
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 8:49 pm

NOOOOOOBAAAAT.... Ise oled admin aga ei viitsa vt oma postitatud sõna õpõõõõõõõõõõõõ
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 9:24 pm

Nobat... ise sa tegid selle foorumi.
sa peaksid kõige aktiivsem olema.
miks sa iga kahe päeava tagant siin käid ja ei viitsi tähtsaid asju teha.rohkem ränke??miks nii palju mõtetuid poste ja teemasi mida oleks pidanud juba ammu kustutama????

einoh.. hetkel mina ja esimene oleme kõige aktiivsemad.(ma käin vähemalt päeavas 6 korda siin,isegi enne kooli.

omg sa ju admin,hoolitse oma meistriteose eest(foorumit ma mõtlen).

nobat..ma soovitan sul taskuarvuti osta saab iga hetk oma foorumis käia.
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 10:17 pm

sealiha kirjutas:
Nobat... ise sa tegid selle foorumi.
sa peaksid kõige aktiivsem olema.
miks sa iga kahe päeava tagant siin käid ja ei viitsi tähtsaid asju teha.rohkem ränke??miks nii palju mõtetuid poste ja teemasi mida oleks pidanud juba ammu kustutama????

einoh.. hetkel mina ja esimene oleme kõige aktiivsemad.(ma käin vähemalt päeavas 6 korda siin,isegi enne kooli.

omg sa ju admin,hoolitse oma meistriteose eest(foorumit ma mõtlen).

nobat..ma soovitan sul taskuarvuti osta saab iga hetk oma foorumis käia.
ära seleta, kui sa pole admin, mul pole aega nii laialt et miogi foorumi mänguga tegeleda, see viimane asi. rängid on fun asi, aga kogu foorumi korras hoidmine võtab mult igapäev 1 tund. kui sa oleksid admin siis saaksid sellest aru, nii et ära seleta et ma ei tegele selle foorumiga, ma saaks aru kui sa nurisex et igal pool on offtopic ja ma ei hoolitse selleeest.
see pole niii kerge, ma üritan heade hinnetega lõppetada ka ja kool onn ka, et see 1 tund on kogu aeg mis ma arvutis veedan. pealegi on vaba aja asjad kaa. kui sul on tervepäev vaba ja kodutöid ei tee, või ei anta, siis 2ra nurise et ma ei tegele kuna mul pole aega nii laialt lppoida nagu sul, mul n huvid, ringid, neid on tõsiselt pallju, ja veel koolis pole nii kerge kui tavalises koolis, kuna m tahaksin saada ilma suure vaevata heasse ülikooli ja tulevikus enda pere luua, nii et ma saaksin osta seda mida hing ihaldab.
foorumis ma ei tegele mingi foorumimänguna essana, kuna ma enne kontrollin poste.
statistika näitab et mina käin foorumis kõige tihedamini, aga ma ei postita koguaeg, sest ei jõua.
ma kordan, kogu tund aega, või natuke rohkem mis ma argipäeviti arvutis veedan läheb foorumile, jama isegi jännis.
ma käin foorumis siis kui jõuan, kui aega on.
teil kannatus katkeb, jkuna mul ei ole aega, ja teil aega siin koguaeg räääkida et kannatus katkeb.
ja ma veel suudan igapäev teha 10 mintsa mängu, ja selle ajaga ma teen nii palju män´gust 2ra kui enamused 3 päevaga.
kui ma õpin, ma olen vahest arvuti kõrval, et vaadata ka samal ajal foorumit, olge tänatud, et ma üldse postitada jõuan.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeTeis Veeb 12, 2008 8:12 am

NoBaT kirjutas:
sealiha kirjutas:
Nobat... ise sa tegid selle foorumi.
sa peaksid kõige aktiivsem olema.
miks sa iga kahe päeava tagant siin käid ja ei viitsi tähtsaid asju teha.rohkem ränke??miks nii palju mõtetuid poste ja teemasi mida oleks pidanud juba ammu kustutama????

einoh.. hetkel mina ja esimene oleme kõige aktiivsemad.(ma käin vähemalt päeavas 6 korda siin,isegi enne kooli.

omg sa ju admin,hoolitse oma meistriteose eest(foorumit ma mõtlen).

nobat..ma soovitan sul taskuarvuti osta saab iga hetk oma foorumis käia.
ära seleta, kui sa pole admin, mul pole aega nii laialt et miogi foorumi mänguga tegeleda, see viimane asi. rängid on fun asi, aga kogu foorumi korras hoidmine võtab mult igapäev 1 tund. kui sa oleksid admin siis saaksid sellest aru, nii et ära seleta et ma ei tegele selle foorumiga, ma saaks aru kui sa nurisex et igal pool on offtopic ja ma ei hoolitse selleeest.
see pole niii kerge, ma üritan heade hinnetega lõppetada ka ja kool onn ka, et see 1 tund on kogu aeg mis ma arvutis veedan. pealegi on vaba aja asjad kaa. kui sul on tervepäev vaba ja kodutöid ei tee, või ei anta, siis 2ra nurise et ma ei tegele kuna mul pole aega nii laialt lppoida nagu sul, mul n huvid, ringid, neid on tõsiselt pallju, ja veel koolis pole nii kerge kui tavalises koolis, kuna m tahaksin saada ilma suure vaevata heasse ülikooli ja tulevikus enda pere luua, nii et ma saaksin osta seda mida hing ihaldab.
foorumis ma ei tegele mingi foorumimänguna essana, kuna ma enne kontrollin poste.
statistika näitab et mina käin foorumis kõige tihedamini, aga ma ei postita koguaeg, sest ei jõua.
ma kordan, kogu tund aega, või natuke rohkem mis ma argipäeviti arvutis veedan läheb foorumile, jama isegi jännis.
ma käin foorumis siis kui jõuan, kui aega on.
teil kannatus katkeb, jkuna mul ei ole aega, ja teil aega siin koguaeg räääkida et kannatus katkeb.
ja ma veel suudan igapäev teha 10 mintsa mängu, ja selle ajaga ma teen nii palju män´gust 2ra kui enamused 3 päevaga.
kui ma õpin, ma olen vahest arvuti kõrval, et vaadata ka samal ajal foorumit, olge tänatud, et ma üldse postitada jõuan.

Tuttav tunne... See õppimise osa... Mina leiutasin hullu trikke selleks... Ma õppin öösel Sleep See on unine värk ja jamh...
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeLaup Veeb 16, 2008 11:09 am

miks poomist keegi ei tee...
Tagasi üles Go down
ninja09
Admin
Admin
ninja09


Postituste arv : 308
Location : Kadrina
Registration date : 06/01/2008

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeLaup Veeb 16, 2008 1:09 pm

Sest nobat ei viitsi vastata Sleep
Tagasi üles Go down
http://skateparktown.myminicity.com/
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeLaup Veeb 16, 2008 2:34 pm

ninja09 paku pigem uus sõna
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeLaup Veeb 16, 2008 3:04 pm

nobat ei pea sellest teada saama Rolling Eyes ... Ok uus sõna ninja
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeLaup Veeb 16, 2008 3:57 pm

ma ei jõua seda m2ngida.on vaja foorumi eest hoolitseda, ja muidu t2htsamaid asju teha.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
ninja09
Admin
Admin
ninja09


Postituste arv : 308
Location : Kadrina
Registration date : 06/01/2008

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeLaup Veeb 16, 2008 7:21 pm

Miks mina pean uue sõna mõtlema ?

Anywayz...
study
study

M_ _ _ _ _ _T _ _ O_ L_ _E

geek
Lambist mõtlesin.
Palun ärge hakake ütlema, et **3 parem
Tagasi üles Go down
http://skateparktown.myminicity.com/
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeLaup Veeb 16, 2008 7:56 pm

ja A täht

ütle mõni vihje ka.
Tagasi üles Go down
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimeLaup Veeb 16, 2008 8:53 pm

k pakun
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimePüh Veeb 17, 2008 10:49 am

Jep vihjet ja I
Tagasi üles Go down
ninja09
Admin
Admin
ninja09


Postituste arv : 308
Location : Kadrina
Registration date : 06/01/2008

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimePüh Veeb 17, 2008 11:46 am

I õige.
K vale.
A vale.

MI _ _ _ _ _T _ _ O_ LI _E

Vihje :
Kui ütleksin, mis asi see on, läheks see liiga kergeks.
Ütlen siis ainult, et see on mingit hele-halli vävi ja heleroheline asi on peal.
See on seotud telekaga. albino
Tagasi üles Go down
http://skateparktown.myminicity.com/
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimePüh Veeb 17, 2008 11:50 am

see on m2ngukonsool we?Smile
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
ninja09
Admin
Admin
ninja09


Postituste arv : 308
Location : Kadrina
Registration date : 06/01/2008

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimePüh Veeb 17, 2008 11:54 am

Rohkem ma ei ütle midagi What a Face
Tagasi üles Go down
http://skateparktown.myminicity.com/
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimePüh Veeb 17, 2008 11:56 am

ehk siis on:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
ninja09
Admin
Admin
ninja09


Postituste arv : 308
Location : Kadrina
Registration date : 06/01/2008

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimePüh Veeb 17, 2008 11:59 am

Pakud ka midagi?
Tagasi üles Go down
http://skateparktown.myminicity.com/
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitimePüh Veeb 17, 2008 12:02 pm

K tähte pakun
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ülespoomine - Page 11 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ülespoomine   Ülespoomine - Page 11 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ülespoomine
Tagasi üles 
Lehekülg 11, lehekülgi kokku 15Mine lehele : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Varia-
Hüppa: