NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Tiimimäng(kõik siia)

Go down 
+3
rüütel
NoBaT
cc+
7 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 7:37 pm

Mõtlesin teha tiimimängu, kellele ei meeldi, see ärgu tulgu mulisema siia.
Mul endal on eeltööd natuke tehtud. Mäng võiks tulla tänavaelust, ilusa pixelartiga
ja liikumine toimub hiirga. Niisiis täpsemalt mäng näeb välja selline:
On üks kamp (neile tuleb ka story mõelda), kamp koosneb 4-5 liikmest, seega liikumissüsteem peab olema selline, et neid saab valida ja ühekaupa liigutada, kui ka kogu kamba võtta ja neid koos liikuma panna. Mängus toimuvad gängisõjad, streetraced, kui ka missioonid. (Üksikliikumine on mul juba valmis tehtud.) Aa ja mängus laseb missioonide ajal ja muidu ka multifilmiklippe, tulistamist jne. Vaade on isomeetriline.

Öelge, kes tahab osaleda. Vaja on:
Storymaker(See kes mõtleb stoori, ehk loo välja): Racingtime
Testija(see kes pärast mängu testib ja kirjutab, et mis mängus valesti, halvasti ja hästi on):
Mootori tegijad: NoBat, cc+
Graafika tegijad: cc+


Viimati muutis seda (Laup Veeb 02, 2008 5:48 pm). Kokku muudetud 5 korda
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 7:44 pm

mootori tegijat, graafikyuid vaja?
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 7:45 pm

NoBaT kirjutas:
mootori tegijat, graafikyuid vaja?
Ma samal ajal kirjutasin edasi, kui sa postitasid! Razz
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 7:48 pm

ma võin mootorit teha:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 7:50 pm

NoBaT kirjutas:
ma võin mootorit teha:)
ok, ma annan sulle alustuse ära siis.
http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=narkodiiler.gmk
Tagasi üles Go down
rüütel
iksdee
iksdee
rüütel


Postituste arv : 116
Age : 31
Registration date : 21/12/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 8:08 pm

ma võin graafikat ja storit teha Razz ja missione. mis on isomeetriline? 2D ve kui 2d siis teen graafikat
Tagasi üles Go down
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 8:22 pm

DUAL kirjutas:
ma võin graafikat ja storit teha Razz ja missione. mis on isomeetriline? 2D ve kui 2d siis teen graafikat
Isomeetriline on see vaade:
http://www.math.utah.edu/~treiberg/Perspect/isometric.GIF
Tagasi üles Go down
rüütel
iksdee
iksdee
rüütel


Postituste arv : 116
Age : 31
Registration date : 21/12/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 8:26 pm

pealtvaatesjh?
Tagasi üles Go down
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 8:28 pm

DUAL kirjutas:
pealtvaatesjh?
ei, nurga alt vaates: http://persistent.info/images/20050405.nycisometric1.jpg
Tagasi üles Go down
rüütel
iksdee
iksdee
rüütel


Postituste arv : 116
Age : 31
Registration date : 21/12/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 8:30 pm

nurgaalt graafikat ma ei oska teha aga ma võin siis storit teha
aga ma tahaks enne selle WW2 mängu valmis saada
Tagasi üles Go down
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 8:46 pm

Aga story peab hea olema, mitte 5 rida ja kõik. Vaid umbes nagu gta san andreasel on.
Tagasi üles Go down
rüütel
iksdee
iksdee
rüütel


Postituste arv : 116
Age : 31
Registration date : 21/12/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 8:53 pm

mõte tuli nagunii sellest Very Happy
Tagasi üles Go down
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeNelj Jan 31, 2008 8:55 pm

DUAL kirjutas:
mõte tuli nagunii sellest Very Happy
Ei tulnud muide.
Ja rääkige rohkem, mis teinud olete, kaugel olete, ideesid palun!

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=Copy_of_narkodiiler.gmk

Niikaugel asi. NoBat võiks mootrit arendada.
Tagasi üles Go down
racingtime
Kuulus
Kuulus



Postituste arv : 37
Registration date : 13/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 5:38 pm

Ma mõtlesin et ma võiks ka story teha kui vaja ma siis praegu mingist mõtte välgatusest kirjutan
Sa said just vanglast välja sa pead endale kamba tegema aga kuna sul ei ole respecti siis sa pead selle endale looma. Kuna saa hakkad endale kampa looma siis tahavad teised kambad sind maha lüüa sest varem või hiljem sa oled nende rivaal ja sa hakkad endle valutama nende kamba alasid ja sa võid nendest tugevamaks saada. Aga sina suudad neid võita saad sest sa kasutad oma nutikust ja sa suudad sest sa oled neist tugevam ja nuppukam.
Ma võiksin palju juurde mõelda. Paluks arvamust ka ja kas ültse sobib see või peaks midagi muud mõtlema
Tagasi üles Go down
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 5:47 pm

racingtime kirjutas:
Ma mõtlesin et ma võiks ka story teha kui vaja ma siis praegu mingist mõtte välgatusest kirjutan
Sa said just vanglast välja sa pead endale kamba tegema aga kuna sul ei ole respecti siis sa pead selle endale looma. Kuna saa hakkad endale kampa looma siis tahavad teised kambad sind maha lüüa sest varem või hiljem sa oled nende rivaal ja sa hakkad endle valutama nende kamba alasid ja sa võid nendest tugevamaks saada. Aga sina suudad neid võita saad sest sa kasutad oma nutikust ja sa suudad sest sa oled neist tugevam ja nuppukam.
Ma võiksin palju juurde mõelda. Paluks arvamust ka ja kas ültse sobib see või peaks midagi muud mõtlema
See väga hea, aga pikemaks tuleb jah teha.
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 6:47 pm

ma level disaineriks siis,muuks ma ei taha.
Tagasi üles Go down
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 6:48 pm

sealiha kirjutas:
ma level disaineriks siis,muuks ma ei taha.
Mootorit ei taha teha we? NoBat lubas teha midagi aga pole endast enam märku andnud selles osas.
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 7:25 pm

ma eriti ei oska mootori.
level disainer või lahkun.(na lihtsalt koba teisetes asjades)
Tagasi üles Go down
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 7:28 pm

sealiha kirjutas:
ma eriti ei oska mootori.
level disainer või lahkun.(na lihtsalt koba teisetes asjades)
Ok sa level disainer, aga leveleid ei saa disainida, kui mootorit ega graafikatpole.
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 8:09 pm

ehk siis minu töö jääb suhteliselt viimaseks.

tegelt beta testeri töö ongi viimane.
Tagasi üles Go down
racingtime
Kuulus
Kuulus



Postituste arv : 37
Registration date : 13/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 9:04 pm

cc+ kirjutas:
racingtime kirjutas:
Ma mõtlesin et ma võiks ka story teha kui vaja ma siis praegu mingist mõtte välgatusest kirjutan
Sa said just vanglast välja sa pead endale kamba tegema aga kuna sul ei ole respecti siis sa pead selle endale looma. Kuna saa hakkad endale kampa looma siis tahavad teised kambad sind maha lüüa sest varem või hiljem sa oled nende rivaal ja sa hakkad endle valutama nende kamba alasid ja sa võid nendest tugevamaks saada. Aga sina suudad neid võita saad sest sa kasutad oma nutikust ja sa suudad sest sa oled neist tugevam ja nuppukam.
Ma võiksin palju juurde mõelda. Paluks arvamust ka ja kas ültse sobib see või peaks midagi muud mõtlema
See väga hea, aga pikemaks tuleb jah teha.
ma tean see oli lihtsalt lühidalt tehtud
Tagasi üles Go down
Brus
MänguMeister
MänguMeister



Postituste arv : 29
Registration date : 14/11/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 10:50 pm

mmm... võibolla tulen mootori tegijaks..
Tagasi üles Go down
kakisepp
V.I.P
V.I.P
kakisepp


Postituste arv : 163
Age : 30
Location : oot...kohe tuleb meelde!!!
Registration date : 31/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimePüh Veeb 03, 2008 12:05 am

racingtime kirjutas:
Ma mõtlesin et ma võiks ka story teha kui vaja ma siis praegu mingist mõtte välgatusest kirjutan
Sa said just vanglast välja sa pead endale kamba tegema aga kuna sul ei ole respecti siis sa pead selle endale looma. Kuna saa hakkad endale kampa looma siis tahavad teised kambad sind maha lüüa sest varem või hiljem sa oled nende rivaal ja sa hakkad endle valutama nende kamba alasid ja sa võid nendest tugevamaks saada. Aga sina suudad neid võita saad sest sa kasutad oma nutikust ja sa suudad sest sa oled neist tugevam ja nuppukam.
Ma võiksin palju juurde mõelda. Paluks arvamust ka ja kas ültse sobib see või peaks midagi muud mõtlema
kyllaltki san andrease rip ju?
Tagasi üles Go down
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimePüh Veeb 03, 2008 12:21 am

Brus kirjutas:
mmm... võibolla tulen mootori tegijaks..
See oleks tore.
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitimePüh Veeb 03, 2008 12:27 am

kakisepp kirjutas:
racingtime kirjutas:
Ma mõtlesin et ma võiks ka story teha kui vaja ma siis praegu mingist mõtte välgatusest kirjutan
Sa said just vanglast välja sa pead endale kamba tegema aga kuna sul ei ole respecti siis sa pead selle endale looma. Kuna saa hakkad endale kampa looma siis tahavad teised kambad sind maha lüüa sest varem või hiljem sa oled nende rivaal ja sa hakkad endle valutama nende kamba alasid ja sa võid nendest tugevamaks saada. Aga sina suudad neid võita saad sest sa kasutad oma nutikust ja sa suudad sest sa oled neist tugevam ja nuppukam.
Ma võiksin palju juurde mõelda. Paluks arvamust ka ja kas ültse sobib see või peaks midagi muud mõtlema
kyllaltki san andrease rip ju?

miks ma ise selle piale ei tulnud Mad

muuda stoorit racingtime
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tiimimäng(kõik siia) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tiimimäng(kõik siia)   Tiimimäng(kõik siia) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Tiimimäng(kõik siia)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Gamemaker abi :: Küsige abi!-
Hüppa: