NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 õpetus: kuidas mänge valmistada.

Go down 
4 posters
AutorTeade
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

õpetus: kuidas mänge valmistada. Empty
PostitaminePealkiri: õpetus: kuidas mänge valmistada.   õpetus: kuidas mänge valmistada. Icon_minitimeTeis Mai 06, 2008 10:39 pm

mõtlesin algajatele lühidalt seletada, kuidas mänge teha. räägin siis mängu tegemis etappidest. (uskuge mind, sellest on kasu). Kui keegi teeb teistmoodi, siis tehku, igatahes mina teen nii:
1. Võta paber ja kirjuta sinna sinna järgnevad asjad: mängu vaade, mängu tüüp(rpg vms.), mängu story(kui story olemas, siis läheb asi ladusamalt), võiks kirja panna ka midagi mängu spritede kohta, kas või mingid umbkaudsed suurused, et edasisi plaane teha. arvestage sellega, et story ja graafika peaksid üldjuhul originaalsed olema.
2. Mine arvutis, mõnda lihtsasse joonistusprogrammi, näiteks painti. tee sinna pilt, et milline hakkab sinu mäng välja nägema (graafika pole oluline).
3. ava game maker ja valmista mängu mootor, jällegi pole graafika oluline, seda muudad hiljem. algajatele üks hea mootor, mille peale võite oma mängu teha: http://64digits.com/games/index.php?cmd=view_game&id=629&PHPSESSID=c54ac7110ca80c39dfa8be431e68bed8

varsti kirjutan edasi seda õpetust.
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

õpetus: kuidas mänge valmistada. Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpetus: kuidas mänge valmistada.   õpetus: kuidas mänge valmistada. Icon_minitimeTeis Mai 06, 2008 11:06 pm

kasulik, ma teen samamoodi, aga kirjutan notebadiXD
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

õpetus: kuidas mänge valmistada. Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpetus: kuidas mänge valmistada.   õpetus: kuidas mänge valmistada. Icon_minitimeKolm Mai 07, 2008 3:33 pm

NoBaT kirjutas:
kasulik, ma teen samamoodi, aga kirjutan notebadiXD
ega neid kohti kuhu kirjutada, on ju 1000000000000+
Tagasi üles Go down
Code
Seersant
Seersant



Postituste arv : 8
Registration date : 20/01/2009

õpetus: kuidas mänge valmistada. Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpetus: kuidas mänge valmistada.   õpetus: kuidas mänge valmistada. Icon_minitimeTeis Jan 20, 2009 9:50 pm

Mul isegi internet ei ava seda mootorit vms. Aga mis asi see mootor üldse on ?
Tagasi üles Go down
ninja09
Admin
Admin
ninja09


Postituste arv : 308
Location : Kadrina
Registration date : 06/01/2008

õpetus: kuidas mänge valmistada. Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpetus: kuidas mänge valmistada.   õpetus: kuidas mänge valmistada. Icon_minitimeLaup Märts 14, 2009 5:03 pm

Code kirjutas:
Mul isegi internet ei ava seda mootorit vms. Aga mis asi see mootor üldse on ?

Mootor on nagu kuidas sa oma mehikese liikuma paned.
Näiteks kas sa paned step evendiga oma tegelase liikuma, või paned Up, Down, Left, Right vms.
Või liigud üldse hiirega Very Happy
Tagasi üles Go down
http://skateparktown.myminicity.com/
Sponsored content





õpetus: kuidas mänge valmistada. Empty
PostitaminePealkiri: Re: õpetus: kuidas mänge valmistada.   õpetus: kuidas mänge valmistada. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
õpetus: kuidas mänge valmistada.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» kuidas teha nii et mees tulistab
» kuidas scripti ruum vahetust panna

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Gamemaker abi :: Õpetused-
Hüppa: