NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 War For Freedom(World War 2)

Go down 
+4
rüütel
sealiha
Esimene
NoBaT
8 posters
AutorTeade
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeLaup Jan 26, 2008 9:51 pm

Mäng on teisest maailmasõjast eesti väga tillukesest üksusest, mis on eriliselt treentud ja tugev.
Ei viici pikka kirjeldust teha.
Järgmises osas:
Natuke j2rgmist missioni.
Parandatud liikumine.
Menüü.
uued sprited, või paremad.
Options:
WASD-liigub
Hiir-tulsitab
http://files.filefront.com/WaR+FoR+FreedomAlpha+Vers2zip/;9513357;/fileinfo.html
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeLaup Jan 26, 2008 11:20 pm

Ossa päris lahe mäng affraid affraid affraid
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeLaup Jan 26, 2008 11:29 pm

hia teema hia stoori hia graafika hia AI hia mängitavus ja hia mäng kokkuvõttes
Very Happy Very Happy tongue
Tagasi üles Go down
rüütel
iksdee
iksdee
rüütel


Postituste arv : 116
Age : 31
Registration date : 21/12/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeEsm Jan 28, 2008 10:10 pm

kuule hendrik sa pead sellesse mängu rohkem aega pühendama sa viimasel ajal ei viitsi eriti teha Razz laupäev tule minukale siis teeme koos.
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeEsm Jan 28, 2008 10:37 pm

ma pühendan sellese m2ngu nii palju kui suudan:) ma teen p2evas tunnikese seda. mootor ajab pea valutama:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
rüütel
iksdee
iksdee
rüütel


Postituste arv : 116
Age : 31
Registration date : 21/12/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeTeis Jan 29, 2008 11:19 am

ok siis Very Happy Exclamation
Tagasi üles Go down
kakisepp
V.I.P
V.I.P
kakisepp


Postituste arv : 163
Age : 30
Location : oot...kohe tuleb meelde!!!
Registration date : 31/01/2008

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 11:38 pm

peris hea!!!millal lvl 2 tleb?
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeLaup Veeb 02, 2008 11:58 pm

hmm, see raske, hetkel on m2ng kõvasti aprem, mõnusam mission, reaalne tulistamine, parem graafika jne...
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimePüh Veeb 03, 2008 12:02 am

8.5/10
shooter=väga hia.
see kood mille sa vaenasele kirjutasid ,see on MASTERPIECE.
muru =|
stoori =>
hinne on ajutine,tee pikemaks.
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimePüh Veeb 03, 2008 12:16 am

muru on uus.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Brus
MänguMeister
MänguMeister



Postituste arv : 29
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeEsm Veeb 04, 2008 9:58 pm

Nii.. ma arvan,et sa vajad uut graaafikat tegijat. See praegune on eriti halb. Mulle graafikat ei meeldi. Vaata üle mehe liikumine, minu arust 2 nuppu reageerisid ühtemoodi vms .. imelik selles suhtes. Majad oli ka kuidagi imelikud, propositsioonist väljas. Et, kui pealtvaade, siis pealtvaade Smile. Aa, ära kasuta tavalisi message boxe ( halle ) need päris koledad. tee näiteks ,kui pihta saad, siis pilt väriseb. Leegil kasuta, bm add efekti ja kuulil ka . Kuid muidu, edu ja jaksu ! Smile Kui abi vajad, siis ma võin ka aidata Smile
ja... esimene level on mõtetu, ma seisan kohapeal , ja ei tee midagi.. ja level tehtud. Smile Muidu, ära võta seda nii ,et ma tahaksin ,öelda ,et sitt jne . Ma tahan sulle vead öelda, et asja paremaks muuta. need vastased võiksid tulistada kõige lähemat (sind & sinumeest ) ,mitte ainult sind . mõikad ?
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeTeis Veeb 05, 2008 11:43 am

NoBaT kirjutas:
mõikan, m2ng on tõsiselt arenenud, hetkel on tõesti sitt, võixid liikuistel tõesti aidata, sest see ei tööta:( kuulil ja leegil on bm add peal:) alpha kah:)
tegelt nad tulistavad seda kes kõige lähemal.Very Happy võibolla sellel versioonil on valesti, aga varsti uus versioon v2ljas:)
mõikan, m2ng on tõsiselt arenenud, hetkel on tõesti sitt, võixid liikuistel tõesti aidata, sest see ei tööta:( kuulil ja leegil on bm add peal:) alpha kah:)


Viimati muutis seda (Teis Veeb 05, 2008 2:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeTeis Veeb 05, 2008 2:28 pm

HAHAHAH..... Topelt post.... Aga noh jah sina vist hoitust ei saa jah
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeTeis Veeb 05, 2008 2:56 pm

2ra aprasta, see tuli buggina, ma muutsin agfa vahest tuleb mingi doble kllikk bug sisse.
brus r22kis ekraani v2rinast, see ju oli? vms
kes tahax teha graafikat kaasa?Smile kes yhineex?
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeTeis Veeb 05, 2008 3:51 pm

Ok nvm siis .HIHIH:D Very Happy Very Happy
Tagasi üles Go down
ILikeGirls
Mõnuleja
Mõnuleja



Postituste arv : 25
Registration date : 06/02/2008

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeKolm Veeb 06, 2008 3:15 pm

m2ngu AI on pääris hea, olen juba proovind uut versiooni, see on lihtsalt yli hea. ja kui NoBaT näitas ai steppi koodi oli see p2ris ilus:) Graafika on veel tõsiselt kehv, soovitan mingi pro-ma tyybi kuskilt leida:)
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeKolm Veeb 06, 2008 4:30 pm

see AI kood mille nobat tegi see oli....MASTERPIECE!!!
lihtsalt nii pro et vähe pole.
Tagasi üles Go down
Maironof
Seersant
Seersant
Maironof


Postituste arv : 5
Registration date : 01/02/2008

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeNelj Veeb 07, 2008 1:50 pm

Päris lahe:)
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitimeNelj Veeb 07, 2008 4:15 pm

kohe annan uue versiooni ja siis on palju mõnusam m2ng:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Sponsored content





War For Freedom(World War 2) Empty
PostitaminePealkiri: Re: War For Freedom(World War 2)   War For Freedom(World War 2) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
War For Freedom(World War 2)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» War For Freedom Demo

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Info :: Valmis mängud-
Hüppa: