NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Sellter

Go down 
+3
NoBaT
sealiha
Button
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 08, 2008 11:14 pm

Esimene kirjutas:
OMFG... That is one fucking fast ship....WOW see on nagu wow. 500 korda kiirem kui valgus...WOW... See on nagu nähtamatu tegelt teistele laevadele nii et jah ikkagi mängu viga.... Selline kiirus oleks nähtamatu kõigile... Sest mõtle inimese silm ei näe valguse liikumist... Aga kui see veel kiirem oleks wow... See on siis eee... Aastas on 12 kuud ehk siis 12 kuu kaugusele ja 500 korda kiiremine... ehk siis kuuga jõuab ta 42 valgus aasta kaugusele ja päevas 1.369 valgus aasta kaugusele... wow seee on kiire.... Ehk siis seletan lahti... Valgus aasta tähendab kiirust kui kaugele jõuab valgus 1 aastaga. Aga mängus jõuab ta sama kaugele kosmoselaev 1 päevaga.... WOW that is amaising... WOW .... eee ei usu et seda laeva nyyd parandada selles emalaevas saab ... See on ju super laev.... Ja oot Seal sai ju veel kiirendada wow .... Thats coool

kohe näha kui tark mõni inimene olla võib
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeLaup Veeb 09, 2008 3:27 pm

kustutasin offtopic postid.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimePüh Veeb 10, 2008 12:08 pm

NoBaT kirjutas:
kustutasin offtopic postid.

Hmmm neid oli ka siin vä? Aga noh jah...Kosmosesõiduki kiirus on ikka super. Okei ma nyyd mõtlesin veel. Valguse aasta kiirus on umbes 300km sekundis. See teeb siis 18000 km tunnis. Laeva kiirus on 500 korda kiirem... see on siis eee...9 000 000 km/h ...WOW nyyd teavad siis kõik laeva kiirust täpselt. pirat
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimePüh Veeb 10, 2008 12:51 pm

siin oli 2 ja pool lehte offtopicut:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimePüh Veeb 10, 2008 11:04 pm

Natuke bugine mäng jah...
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimePüh Veeb 10, 2008 11:46 pm

Soovitan pane mängule piirid cyclops
Tagasi üles Go down
Button
Sexpomm
Sexpomm



Postituste arv : 74
Registration date : 02/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeEsm Veeb 11, 2008 3:05 pm

oodake natuke mul see juba suht uuendatud panen paar asja veel aga ma ei pane seda vist enne nädalalõppu kuna hinded on 2 ja 1 tulnud nii et raske seis mul vaja natuke aega koolile rohkem pühendada
Tagasi üles Go down
ILikeGirls
Mõnuleja
Mõnuleja



Postituste arv : 25
Registration date : 06/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 12:00 pm

ma mõtlen et see mäng on selline et kui keegi hakkab gm-iga tegelema suudab selle valmis teha ülejärgmise päeva hommikul:)
tõsiselt kehv gameplay, igav, sorry, aa idee on varastatud. mängu tegemiseks läks teada vaja ainuilt mouse_x ja mouse_y mingi instance_create_moving ja KÕIK.
see on piinlik vaadata, ma olen urind et sa oled tegelend GM-iga mingi paar kuud.
aga su areng on siis tõsiselt kehv.
soovitan hakka gm helpi uurima ja tee midagi sellist valmis mida iga algaja valmis teha ei suudaks:) ja veel nobat aitas sind, ma ei saa aru, isegi sellega ei saand ise toime tulla:S
graafika on isegi norm, heli on suht kéhv. kooli kõrvalt sellist asja valmis teha on erikerge, ja ma ei usu et sa mignis eliitkoolis käid ja ei jõua midagi teha, jõudsid isegi enda foorumi teha, aga see asi, selle jõuab tehtud 15 minutiga. võta end kokku.
ja need tähed ajavad pea valutama, kui midagi on valesti, siis ära vaidle talle vastu vaid paranda ära, siis meeldib rohkem inimestele. ära ole nii isekas.
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 12:48 pm

affraid WOW!

julge inimene,tõest väga julge kritiseerimine.

minu arust on se suht hia mäng
Tagasi üles Go down
-TsT- ` DUAL.
oinas
oinas



Postituste arv : 43
Registration date : 17/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 3:04 pm

Kle ma nagu käin 8 klassis hinded pole ka hüpper supper vaja on vahest ära asju parandada +++ Mul on esmaspäev ja kolmapäev ring ka onju. Ja veel nohik ei aidanud mul oli yks viga mul oli left button kuid pidi olema pressed button see ei ole mingi eriti suur viga onju.Ja BTW seal läks käiku umbes 10 alarmi...Ja hetkel mul jäi asi toppama kuna ma pidin ära parandama 2 mata 2 ja veel estas 3 2 jne.KÕIKE EI jõua korraldada.Ega ma ka pole mingi selline et mul kohuaeg vabaaega jääb ma pean veel puid tooma jne see kõik võtab oma aja.Ja selles suhtes ära plõksi kuna pooled gm mängud on põhiliselt igast kohast suts varastatud.Ega mängu ei hinnata ka mis koodid seal on või mis seal sees võib olla mängu hinnatakse kuidas oli mäng graff jne need asjad mitte mingi et ah teen 5 minutiga järgi või midagi sellist.

(Ära solvu kui midagi tegi haiged:D)
Tagasi üles Go down
ILikeGirls
Mõnuleja
Mõnuleja



Postituste arv : 25
Registration date : 06/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:02 pm

esiteks, see ei ole mis klassis sa käid, ma käin üheksandas ikka rohkem aega ja kõik neljad viied, teiseks see mitu alarmi käiku läks on algajate asi, mida rohkem seda kiirem. kui sul mingi käkk valmis ja hädaldad nüüd et ei jõua teha, miks sa selle siis siia kohe riputad?
Tagasi üles Go down
-TsT- ` DUAL.
oinas
oinas



Postituste arv : 43
Registration date : 17/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:08 pm

Kuule ära plõksi Very Happy kõik ei pea olema sellised nohikud nagu sina onju Very Happy
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:10 pm

caupo, ära ole kade, head hinded ei tähenda nohiklikkust, sinu jjtuut järgi räägid nagu 4 aastane, kui pole mida öelda siis ole vait ja ära plõksi ise, hetkel ei öelnud mingit argumenti ja käskisid vaikida scratch
ja üldse sa solvad kõiki, ära solva, muidu hoiatus jälle...
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
-TsT- ` DUAL.
oinas
oinas



Postituste arv : 43
Registration date : 17/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:17 pm

MA ei solvanud ma ytlesin et ära plõksi see ei ole solvang. Ja yldse mitme aastaselt sa kooli läksid. Kuna ma saan varsti 15 ja ei ole veel 9 klassis see nagu suhteliselt imelik Suspect
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:19 pm

solvasid, esiteks ära plõksi teiseks nietasid nohikuks:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
-TsT- ` DUAL.
oinas
oinas



Postituste arv : 43
Registration date : 17/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:28 pm

Tead nobat ma ei viitsi sinuga yldse rääkida sa halvustad kõiki mis on teised teinud. Näiteks ma ütlesin et Nfsmw on hea mäng sa hakkad kohe seda halvustama niikui ma saan midagi uut ja head kõik nimetavad seda heaks nobat nimetab seda kohe halvaks.Ta ikka leiab igal pool viga.Mina arvan et ta on lihtsalt kade et tal pole kuna muidu ta ei hakkaks halvustama.
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:29 pm

jaa, ma olen nii paha ja halb, mida kuradit sa siis siin käid?
ma olen väga paha, mine tõmba lesta paranda enda kahtesi niiöelda 'suures klassis' poiss
ja räägi kus olen ma koguaeg halvustanud?Very Happy
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
-TsT- ` DUAL.
oinas
oinas



Postituste arv : 43
Registration date : 17/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:32 pm

Kui sa ei tea kuidas suuremates klassides on siis ära tule siin hüppama.

(no offence)

BTW kui sa nii tark oled siis lahenda see ära

Lahenda võrrandisüsteem asendusvõttega

{3x-4y=1
{x=5y-7

Ja kui sa selle isegi teed ära siis nagunii kutsusid venna appi Very Happy
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:37 pm

koba,3(5y-7)=4y=1
15y-21-4y=1
11y-21=1
11y-22=0|:11
y-2=0
y=2
x=5(2)-7
x=10-7
x=3
hale vend, see on nii kerge,
kui sul nii vähe aega on siis mida kuradit sa oraegu siin teed? sa peaksid õppima praegu:)
seal on x juba avaldatud, mõtetu võrrand.
ja sa tahad mingi tittevõrrandigga tõestada? et su vanemad käkkerdasid śind varem ja oled nüüd kõva mees?
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
ILikeGirls
Mõnuleja
Mõnuleja



Postituste arv : 25
Registration date : 06/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:47 pm

nobat pani täieliku owni peale caupole, mida see caupo enda vanusega näidata tahab?
Tagasi üles Go down
-TsT- ` DUAL.
oinas
oinas



Postituste arv : 43
Registration date : 17/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:48 pm

VALE!!! seda tuleb teha nii moodi
1. 3(5y-7)-4y=1
Y=2
2. X=5*2-7
X=10-7
X=3
V: {x=3
{y=2

VALESTI TEGID HAHA ei tea sa midagi
Tagasi üles Go down
ILikeGirls
Mõnuleja
Mõnuleja



Postituste arv : 25
Registration date : 06/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:52 pm

tundub et caupo ei tea asjast sittagi, erinevalt nobatist
kust sa sele võtsid?
vanaisa käest?
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:55 pm

caupo, kus mul vale on?
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
-TsT- ` DUAL.
oinas
oinas



Postituste arv : 43
Registration date : 17/02/2008

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:57 pm

SELLE MA COPISIN TAHVLILT MAHA ÕPETAJA KIRJUTATUD ILIKEGIRLS sa ei tea tuhkagi sellest ma kahtlen et sa yldse oled 9 klassis sa mingi kuradi 6
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 22, 2008 7:58 pm

kus mul siis vale on?
MA KARjUN USLLE NÄRVIHAIGE ET MIDA HEKKI; SA COPYSID MAHA; OLED 8 KLASS, MA 6 JA `PaNIN SELLE ISE ÕIGESTI ÄRA:)
MINE KOOLI
SA OLEd SITT MESS; EI OSKA MIDAGI TEHA JA HAKKAD ENDA VANUSEGA HÜPPAMA:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Sponsored content





Sellter - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Sellter   Sellter - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Sellter
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Info :: Valmis mängud-
Hüppa: