NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Vesikas

Go down 
+8
ab
ninja09
kakisepp
cc+
Esimene
sealiha
NoBaT
-TsT- ` DUAL.
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Kas sa oled vessut teinud?
Ja
Vesikas - Page 2 Poll_left33%Vesikas - Page 2 Poll_right
 33% [ 4 ]
Ei
Vesikas - Page 2 Poll_left67%Vesikas - Page 2 Poll_right
 67% [ 8 ]
Aga kavatsen
Vesikas - Page 2 Poll_left0%Vesikas - Page 2 Poll_right
 0% [ 0 ]
Kokku Hääli : 12
 

AutorTeade
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 29, 2008 12:25 am

OMFG... Oled sa näinud inimest kes igavesti elab????? Võibolla näeme kui sa 6 pakki tõmbad... Kuigi mina seda ei usu... mina ei tõmba aga ära suren niikuinii... Aa võibolla inimesed tõmbavadki sellepärast et testida et kas elavad igavesti
Tagasi üles Go down
kakisepp
V.I.P
V.I.P
kakisepp


Postituste arv : 163
Age : 30
Location : oot...kohe tuleb meelde!!!
Registration date : 31/01/2008

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 29, 2008 12:57 am

see on kah yks ebaloogiline loogika muidugi
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 29, 2008 1:24 pm

KRT pange see teema lukku ja tehke uus "SUITS"
mingi faking vesipiibust ikka ei räägiks.
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 29, 2008 1:41 pm

kakisepp kirjutas:
see on kah yks ebaloogiline loogika muidugi

Mis selles eboloogilist on... Ei ole olemas inimest kes elab igavesti isegi kui ta 6 pakki päevas teeb...
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 29, 2008 10:01 pm

miks räägivad inimesed et niikuinii sured ära? ehk sa võid khe tittena ahju hüpata. asi on elu pikkuses ja kvaliteedis;)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 29, 2008 11:46 pm

NoBaT kirjutas:
miks räägivad inimesed et niikuinii sured ära? ehk sa võid khe tittena ahju hüpata. asi on elu pikkuses ja kvaliteedis;)

ONGI... Ja et elu oleks pikem ära suitseta...Ok aeg arvutada... Võtame suitsupakki hinnaks 20 ega... Väga odav... iga päev üks pakk... nädalas 140 krooni... kuus 600 krooni.. Aastas 7200 krooni... kümme aastat 72000... siis võtame et tänu sellele paki tõmbamisele päevas elad sa eee 60 aastasteks... hakkasid suitstama ee 10selt teeb lasid 50 aastat ... Elu jooksul 360000 krooni õhku... Sitast õhku... WOW selleks eest saaks toreda auto... Ja see oli kõige odavam pakk... Nt kui sa tõmbaks 30 krooniseid pakke siis 50 aasta jooksul maksaks sa 547500 krooni õhu eest...WOW... veel parem auto... Siis mõtleme... kui palju sa peaks selleks tööd tegema et saada 20 Eegused pakid terveks eluks... Võttame tunni tasuks 50 eeku... eks siis WOW sa pead töötama 10950 tundi et saada terveks eluks 20 eeguseid pakke... Ehk siis sa elad vähem ja 10950 tundi kulus tööle mis läks elu lühendamiseks... ehk siis 456.25 päeva... üle aasta... 1.25 aastat... Sa pead tööd rügama 1.25 aastat et saada odavat suitsu terveks eluks...Järjest 1.25 aastat... Aga kuna sa magad vahepeal ja sööd ja pesed siis liidama selle osa ka juurde ehk siis 2.5 aastat teed tööd ilma nädala vahetusteta ja ilma pühadeta .... lihtsalt 12 tundi tööd ja 12 vabaaega( magamine ) ja nii 2.5 aastat... või ilma vaba ajata 1.25 aastat... MÕTLE MÕTLE.. MÕTLE..... On ju mõttetu... [/quote] Kõik ehmatasid vist ära peale seda kirja lugemist ja enam ei julgenud selle mõeldagi


Viimati muutis seda Esimene (Reede Märts 07, 2008 3:15 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 02, 2008 9:54 pm

topeltpost, esiteks kõik ei taha poste pumbata, mlleks nad postitvad? et öelda, on jah elu karm? see on mõtetu post, koguaeg ei pea ütlema mhm jah ok postitustes...Smile
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 02, 2008 9:55 pm

ONGI... Ja et elu oleks pikem ära suitseta...Ok aeg arvutada... Võtame suitsupakki hinnaks 20 ega... Väga odav... iga päev üks pakk... nädalas 140 krooni... kuus 600 krooni.. Aastas 7200 krooni... kümme aastat 72000... siis võtame et tänu sellele paki tõmbamisele päevas elad sa eee 60 aastasteks... hakkasid suitstama ee 10selt teeb lasid 50 aastat ... Elu jooksul 360000 krooni õhku... Sitast õhku... WOW selleks eest saaks toreda auto... Ja see oli kõige odavam pakk... Nt kui sa tõmbaks 30 krooniseid pakke siis 50 aasta jooksul maksaks sa 547500 krooni õhu eest...WOW... veel parem auto... Siis mõtleme... kui palju sa peaks selleks tööd tegema et saada 20 Eegused pakid terveks eluks... Võttame tunni tasuks 50 eeku... eks siis WOW sa pead töötama 10950 tundi et saada terveks eluks 20 eeguseid pakke... Ehk siis sa elad vähem ja 10950 tundi kulus tööle mis läks elu lühendamiseks... ehk siis 456.25 päeva... üle aasta... 1.25 aastat... Sa pead tööd rügama 1.25 aastat et saada odavat suitsu terveks eluks...Järjest 1.25 aastat... Aga kuna sa magad vahepeal ja sööd ja pesed siis liidama selle osa ka juurde ehk siis 2.5 aastat teed tööd ilma nädala vahetusteta ja ilma pühadeta .... lihtsalt 12 tundi tööd ja 12 vabaaega( magamine ) ja nii 2.5 aastat... või ilma vaba ajata 1.25 aastat... MÕTLE MÕTLE.. MÕTLE..... On ju mõttetu...

Ok siis täna sain teada et iga suits võtab sult eluiga 2min vähemaks. See tähendab et ma saan oma arvutused täpsemaks teha... Keskmise inimese eluiga on 75 aastat... Päevas tõmbab suitsetaja pakki... Ehk siis päevas tapab ennast suitsetaja 40 mini võrra... Nädalas 280 mini võrra ehk 4,7 tundi, kuus üle 1200 mini ehk 20 tundi , aastas 14600 mini ehk umbes 243 tundi ehk umbes 10 päeva. elu jooksul siis 500 päeva ehk 1,36 aastat... Mitte väga palju aga tavaliselt sured sa mingisse haigusesse ennem juba... Haigusi on palju... Keele haigused, kõri vähk, kopsuvähk , südamevähk, kopsude seintest läheb ju hapnik sinu verre... Nii et terve keha kattub sul selle sit taga... Suits ka vähendab su füüsilise koormuse taluvust 2/5 võrra... Ehk siis kui sa peaksid jooksma 100 meetrit siis sa jooksed selle asemel 60 meetrit... Tegelt mitte päris 60 aga sa väsid kiiremini... Teised väsidavad nt 100 m peal siis sina 60 meetri peal... Suits on lihtsalt mõttetu asi...
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeLaup Märts 08, 2008 9:11 pm

dragon, ära paugu ega ülba rsk, sa oled joodik leppi m
sellega, sul pole elu, ja on vaesed joodikust sõbrad, naised ei taha sind, sest sa haised ja oled endaarust õudsalt chill vend... vähem egotsemist inimene, tervise rikkumine ja hais ei meeldi tüdrukutele, ei taha pärast suga midagi teha;)
ja pealegi, tervita enda joobes haisvaid sõpru:) vot, ka mina võin su samamoodi läbi ülbata, esimesel on sõpru ja ta on väga tore, erinevalt sinust.
kainene, siis postita!

UUS REEGEL:
Kainelt postidada paluks.
dragon, sa näed enda tulevikku?
vana sa oled? 9? jutult nagu 9 või noorem:)


Viimati muutis seda NoBaT (Püh Märts 09, 2008 1:49 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 09, 2008 12:11 pm

NoBaT kirjutas:
dragon, ära paugu ega ülba rsk, sa oled joodik leppi m
sellega, sul pole elu, ja on vaesed joodikust sõbrad, naised ei taha sind, sest sa haised ja oled endaarust õudsalt chill vend... vähem egotsemist inimene, tervise rikkumine ja hais ei meeldi tüdrukutele, ei taha pärast suga midagi teha;)
ja pealegi, tervita enda joobes haisvaid sõpru:) vot, ka mina võin su samamoodi läbi ülbata, esimesel on sõpru ja ta on väga tore, erinevalt sinust.
kainene, siis postita!
UUS REEGEL:
Kainelt postidada paluks.
dragon, sa näed enda tulevikku?
vana sa oled? 9? jutult nagu 9 või noorem:)

THX Nobat : )

Kle dragon kus sa elanud oled??? See et see mingit alkohoolik oled ei tähenda et sa mingi lahe vend oled... Lihtsalt sured varem ja kõik... Või tegelt sa võid ka piinelda oma elu viimastel päevadel... Suurem osa inimesi keda ma tunnen on minu sõbrad... Terve klass, foorumis, Eelmises koolis tüdrukud rääkisid et ma olen ainuke normaalne inimene klassis...
Minu praeguses ei ole mitte ühtegi suitsetajat ja ainuke inimene kes vessarit tõmbab, tal pole mitte ühtegi sõpra klassis, ta on mingi satanist või emo. Ja ta ainuke inimene klassis kes vessarit tõmbab ta isegi lõppetas suitsetamise ära... Nii et meil pole mitte ühtegi suitsetajat klassis.
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 09, 2008 1:50 pm

just, suits ja alkohol ei tee sust kõva meest;)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 09, 2008 2:12 pm

kas see on lahe kui sa sured palju varem kui teised ,oled rõve värdjas,sõimad mõtetult häid inimesi ja kiusad teisi asjata.
kas see teeb siis lahedaks teiste arust????
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimePüh Märts 09, 2008 7:03 pm

kõik ju hakkavad vihkama sind siis kui sa kiusad scratch
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
ab
Mõnuleja
Mõnuleja
ab


Postituste arv : 25
Registration date : 29/02/2008

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 1:34 pm

dragon420 kirjutas:
tyra ma eile j6in ika sitax, l6pux 2rcasin mingi 16astase tydoga vootis confused Razz
mina eitea kes sele siia kirjutas confused
ja mu2brad k6ik joovad ja mul sitax s6pru niet 2rge ylbitsege!!!
täbselt nii alien
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 3:29 pm

ära siis solva meie häid kasutajaid.
meil oli sellel põhjus aga DMG raiped ilmaasjata ülbavad.
Tagasi üles Go down
ab
Mõnuleja
Mõnuleja
ab


Postituste arv : 25
Registration date : 29/02/2008

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 5:14 pm

tawaliselt on iqal asjal põhjus imo niet olqu see mis tahes sellel on alati põhjusj .........mudu praegu olen vanaema pool ks on mingi vana telekas kus tqaga saab vessurit t5mmata imho rendeer


Viimati muutis seda ab (Esm Märts 10, 2008 5:17 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
ab
Mõnuleja
Mõnuleja
ab


Postituste arv : 25
Registration date : 29/02/2008

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 5:16 pm

aga kas dmg sitax parem foorum plegi w?? raffastg on stax rohkem ja actiivsem ka yi affraid affraid affraid affraid
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 5:39 pm

ab, dmg on ülbe, esiteks,dragon, mis tähtsust sellel et sul mingi sitax sõpru netis? mis muga juhtub?
ab, ära poe dragonile;)
ab ega sa caupo pole?Smile
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
ab
Mõnuleja
Mõnuleja
ab


Postituste arv : 25
Registration date : 29/02/2008

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 6:36 pm

ei ole ma kaup ma olen imo romet ma ei poe dmgs v2hemalt ei sõimata imo No No No nopat 2ra tee offi w5id pänni saada ju
Tagasi üles Go down
ab
Mõnuleja
Mõnuleja
ab


Postituste arv : 25
Registration date : 29/02/2008

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 6:38 pm

nopat mine 6ue affraid mul kyll sitax s6pru ja v2rki koguaeg sitax joome ja laaperdame ringi
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 6:55 pm

klule ma saan aru et sa oled caupo, sest su kõnepruuk on sarnane, vb eksin.
ära ülbitse ma just tulin õuest... sealiha tunnisatb:)
ma võin offi laksata, offile vastata, kui than! kuidas admin saab bänni saada? aju kasuta aju.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
ab
Mõnuleja
Mõnuleja
ab


Postituste arv : 25
Registration date : 29/02/2008

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 7:04 pm

ah et tra kasutad lihtsalt oma oiguseid 2ra jh rabbit


Viimati muutis seda ab (Esm Märts 10, 2008 7:09 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 7:08 pm

ee?
WTF
tõesti vtf?
mõtled ka ve? loe teema läbi , kes siin offi alustas, mul on õigus vastata, hiljem võin selle ära kustutada...
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
ab
Mõnuleja
Mõnuleja
ab


Postituste arv : 25
Registration date : 29/02/2008

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 7:40 pm

sina alsutasid nagu tavaliselt
Tagasi üles Go down
ab
Mõnuleja
Mõnuleja
ab


Postituste arv : 25
Registration date : 29/02/2008

Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitimeEsm Märts 10, 2008 7:43 pm

dragon420 kirjutas:
preegu olen l2bul just tegin s6pradega sitaz vesikat ja j6in j2nkujoki s

sa esimene led ika paras mun kyll sul polegi s6pru
NoBaT kirjutas:
dragon, ära paugu ega ülba rsk, sa oled joodik leppi m
sellega, sul pole elu, ja on vaesed joodikust sõbrad, naised ei taha sind, sest sa haised ja oled endaarust õudsalt chill vend... vähem egotsemist inimene, tervise rikkumine ja hais ei meeldi tüdrukutele, ei taha pärast suga midagi teha;)
ja pealegi, tervita enda joobes haisvaid sõpru:) vot, ka mina võin su samamoodi läbi ülbata, esimesel on sõpru ja ta on väga tore, erinevalt sinust.
kainene, siis postita!

UUS REEGEL:
Kainelt postidada paluks.
dragon, sa näed enda tulevikku?
vana sa oled? 9? jutult nagu 9 või noorem:)

nopat sa s6imad ka koquaeg inimesi naq tavaliselt imo.dmgames parem sittax ei s6imata kunaqi mind sial.yleyldiselt maisaa aru mis teil koigil mu vastu siin on sittad inimesed olete
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vesikas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vesikas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Varia-
Hüppa: