NoBaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
NoBaT

GameMaker foorum
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

 

 Vesikas

Go down 
+8
ab
ninja09
kakisepp
cc+
Esimene
sealiha
NoBaT
-TsT- ` DUAL.
12 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Kas sa oled vessut teinud?
Ja
Vesikas - Page 4 Poll_left33%Vesikas - Page 4 Poll_right
 33% [ 4 ]
Ei
Vesikas - Page 4 Poll_left67%Vesikas - Page 4 Poll_right
 67% [ 8 ]
Aga kavatsen
Vesikas - Page 4 Poll_left0%Vesikas - Page 4 Poll_right
 0% [ 0 ]
Kokku Hääli : 12
 

AutorTeade
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 11:26 am

No kui sa tead suitsust nii palju räägi meile mida see sisaldab ilma et saa googlisse otsima lähed??? Ja räägi meile kahjustustest ja vastupidamisest... PEAST räägi... Ja järgmine kord loe terve teema läbi... Nobat ütles teema algul et see võtab 1 päeva su elust... Palju õnne su vanaemale raz... Suurem osa inimestest kes suitsetavad surevad kopsuvähki... Su vanaemal lihtsalt vedas et temaga midagi ei juhtunud... Kas sa doctor House vaatad... Inimesed on seal surma suus aga nad ikka päästetakse ära napilt... Sest neil vedas... See oleks imelik kui inimesed sureksid kogu aeg ühtemoodi ühte ja sama haigusesse. Muidugi on Doctor house Sari aga ega sa päris elus ei näe inimesi surma suust pääsevad.


Viimati muutis seda Esimene (Reede Märts 14, 2008 3:28 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
piff :d
Külaline




Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 3:24 pm

nojumal ma teile siin sõiman Hendrikut :@ minu sõpra ei sõimata ! trossid..
Tagasi üles Go down
Raz
oinas
oinas



Postituste arv : 11
Registration date : 13/03/2008

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 7:38 pm

Ma võin sulle peast rääkida, tropp. Mul on HARIDUS, mida sul ilmselt pole. Suits sisaldab benseeni,vingugaasi,nikotiini,tõrva ja vähesel määral muid põlemisel tekkivaid gaase(kõik kahjulikud).
Suitsetav inimene on koguaeg nn. "väikeses vingumürgituses", kuna punased verelibled seovad paremini vingugaasi, kui hapnikku ja tänu sellele ei jõua hapnik hästi ajju ja lihastesse, mistõttu väheneb füüsiline võimekus ja keskendumine on raskendatud. Tõrv ladestub kopsudesse ja pärsib samuti hapniku juurdepääsu verele, mis omakorda jälle põhjustab eelnimetatud probleeme ja ka kopsuvähki. Siis veel loomulikult see, et suitsetamisel välja puhutav suits kuivatab nina limaskesta, ja ka suu limaskesta, mistõttu halveneb maitsmis- ja haistmismeel. No ja siis veel rääkimata sellest, et hambad lähevad kollaseks jne jne.

Niiet ma tean asjast nii mõndagi,ära ülbitse, lits.....

Irw kas ma väitsin, et inimesed ei sure suitsetamise tõttu? Sitaks sureb! Ja samuti ka lennuõnnetustesse, AIDSi ja autoõnnetustesse. Tra suitsetamine on lihtsalt järjekordne asi, mis inimesi tapab. Tra see on ületähtsutatud asi.
Tra Doctor House'i najale rajad oma väiteid vä Laughing Laughing Laughing
Inimesed SUREVADKI pidevalt ühte moodi ja samadesse haigustesse, lohh. Ma olen näinud piisavalt inimesi, kes napilt surma suust pääsevad. Mu isa sõitis ennast tsikliga sodiks, nii et tal olid kolmveerand luudest lihtsalt puruks, ta oli poolteist kuud koomas ja kui üles ärkas sai süüa kõrrega mingit püdelat löga, sest lõualuud olid lihtsalt sodid. Arstid ütlesid, et lootust ei ole. Aga elus on. Niiet raisk ära tule minuga sellel teemal vaidlema, pärdik.
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 7:59 pm

Raz kirjutas:
Ma võin sulle peast rääkida, tropp. Mul on HARIDUS, mida sul ilmselt pole. Suits sisaldab benseeni,vingugaasi,nikotiini,tõrva ja vähesel määral muid põlemisel tekkivaid gaase(kõik kahjulikud).
Suitsetav inimene on koguaeg nn. "väikeses vingumürgituses", kuna punased verelibled seovad paremini vingugaasi, kui hapnikku ja tänu sellele ei jõua hapnik hästi ajju ja lihastesse, mistõttu väheneb füüsiline võimekus ja keskendumine on raskendatud. Tõrv ladestub kopsudesse ja pärsib samuti hapniku juurdepääsu verele, mis omakorda jälle põhjustab eelnimetatud probleeme ja ka kopsuvähki. Siis veel loomulikult see, et suitsetamisel välja puhutav suits kuivatab nina limaskesta, ja ka suu limaskesta, mistõttu halveneb maitsmis- ja haistmismeel. No ja siis veel rääkimata sellest, et hambad lähevad kollaseks jne jne.

Niiet ma tean asjast nii mõndagi,ära ülbitse, lits.....

Irw kas ma väitsin, et inimesed ei sure suitsetamise tõttu? Sitaks sureb! Ja samuti ka lennuõnnetustesse, AIDSi ja autoõnnetustesse. Tra suitsetamine on lihtsalt järjekordne asi, mis inimesi tapab. Tra see on ületähtsutatud asi.
Tra Doctor House'i najale rajad oma väiteid vä Laughing Laughing Laughing
Inimesed SUREVADKI pidevalt ühte moodi ja samadesse haigustesse, lohh. Ma olen näinud piisavalt inimesi, kes napilt surma suust pääsevad. Mu isa sõitis ennast tsikliga sodiks, nii et tal olid kolmveerand luudest lihtsalt puruks, ta oli poolteist kuud koomas ja kui üles ärkas sai süüa kõrrega mingit püdelat löga, sest lõualuud olid lihtsalt sodid. Arstid ütlesid, et lootust ei ole. Aga elus on. Niiet raisk ära tule minuga sellel teemal vaidlema, pärdik.


OOTOOTOOT... Tekkib küsimus mida vittu sa siin foorumis teed ah? Sa lihtsalt liitud foorumiga kus kõik on alla 20a vanad ja foorum on mõeldud arvuti mängude tegemise programmi üle rääkimiseks... Sa liitud ja hakkad ühes ainukes teemas rääkima ja uhkustama et sa oled kooli lastest targem... Omg...Täielik egoist... Ah räägi parem mida sa Game Makeriga teinud oled??? Kui sa üldse oled... Kui ei ole siis mida perset sa siin teed???
Tagasi üles Go down
cc+
V.I.P
V.I.P
cc+


Postituste arv : 356
Age : 29
Registration date : 30/01/2008

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeReede Märts 14, 2008 8:00 pm

Õnnetusi ei saa ära hoida, SUITSETAMIST SAAB!
Tagasi üles Go down
Raz
oinas
oinas



Postituste arv : 11
Registration date : 13/03/2008

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 10:08 am

cc+ kirjutas:
Õnnetusi ei saa ära hoida, SUITSETAMIST SAAB!

Mõistlik mõte.


Esimene, pederast. Ma muide olen "koolilaps" nagu teiegi, mul on lihtsalt ajud peas.Ja no ma ei käi ka umbes seitsmendas klassis nagu teie parmaadid. Ma ei tulnud siia uhkustama, teie tropid, ise norisite, et ma ei tea kottigi ja ma pidin siis tõestama, et
Mina > Teie

Kui aus olla, pederastid, siis ma tulin siia foorumisse sellepärast, et ma sattusin lihtsalt seda teemat lugema ja ma ei suutnud seda lollust ära taluda, mis siin lokkab. Ma lihtsalt pidin kasutaja tegema.
Bännida võite mind ka, kui tahate. Ma lihtsalt teen ruuterile restardi, IP vahetub ja ma teen uue kasutaja ning see võtab mul maksimum 5 minutit. Ja oi, mis läbu teie kallis foorumikene siis täis on, seda laga ei jaksa 5 adminni nädalaga ka ära koristada.

Niiet Vae Victis, limused!
Tagasi üles Go down
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 10:31 am

Tekkib küsimus mis haridus sul siis on ah??? Sa rääkisid et sul on haridus... Kus klassis sa üldse käid?... Ah et meie norisime... Kas keegi palus sul selle nii nimetatud " läbu täis foorumiga liituda" ? Aga muidu midagi selle vastu et siin oled... Toredaid inimesi nagu sina on alati vaja Surprised
Tagasi üles Go down
Raz
oinas
oinas



Postituste arv : 11
Registration date : 13/03/2008

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 12:20 pm

Mul on Prantsuse Lütseumi haridus ja käin ilmselgelt kõrgemas klassis kui teie käbid.
Ei norind vä? Tra "sa oled loll arvutada ei oska, tropp, lohh, pede jnejne "
Ma ei öelnud, et foorum on läbu täis, ma ütlesin et saab olema, kuna te olete kuked ja mulle meeldib huiata.
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 12:48 pm

sa oled üks oinas kes ässab oma haridusega
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 1:53 pm

ära ässa ja ära mölise adminniga.
prantsuse luts on sitt.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
ninja09
Admin
Admin
ninja09


Postituste arv : 308
Location : Kadrina
Registration date : 06/01/2008

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 2:23 pm

Kas Raz on Caupo?
Ta ütles mulle MSN-is, et see foorum on läbu ja oma postituses ka...
Tagasi üles Go down
http://skateparktown.myminicity.com/
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 3:08 pm

Caupo siin ja Caupo seal , Caupo iga nurga peal... Iga kord ta tuleb oma IP resestiga siia ja siis räägib midagi toredat... Aga jamh see ei ole Caupo... Vist... Ja MA OLEN HALE TROPP JA VANDUSIN ütle mitmendas sa käid lõpuks... Prantsuse lutsi haridus ja Prantsuse lutsi haridus... Sa pole ju seda kooli veel läbinud kuidas sul see haridus olla saab? Tegelt pole siukest hariduse stiili olemas aga rääkida on tore...

PEACE OUT
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 3:21 pm

ma ei tea, ta võib olla ükskõik kes:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Esimene
oinas
oinas
Esimene


Postituste arv : 552
Age : 29
Location : Nobat mis ma siia trükkima pean??? Ei tea lihtsalt...
Registration date : 22/12/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 3:43 pm

Võibolla on ta...Appi... Palgamõrtsukas... LMFAO.. Või Veebipoltsei... Tegelt äkki ongi ...Ta on veebipolitsei ja tahab meid vahele võtta...
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimeLaup Märts 15, 2008 7:19 pm

ta on suvaline oss kes ajab oma viha meie peale välja
Tagasi üles Go down
Raz
oinas
oinas



Postituste arv : 11
Registration date : 13/03/2008

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 1:22 am

Jaa, ma olen Caupo ja panen nimeks Raz. tra ma olend retard.

ADMIN SA OLED PARIM!!!
Prantsuse luts on sitt
Tra Eesti siteim kool. tahaks endale elu, olen konn ja lähen kraavi kaevama kui saan 18.
Tra mind tuleks jah vaimunõtruse pärast vahele võtta...
Tagasi üles Go down
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 12:00 pm

Raz kirjutas:
Jaa, ma olen Caupo ja panen nimeks Raz. tra retardid.

ADMIN SA OLED LOHH!!!
"Prantsuse luts on sitt"
Tra Eesti parim kool. Osta elu, konn ja mine kraavi kaevama kui 18 saad.
Tra teid tuleks jah vaimunõtruse pärast vahele võtta...

see on küll tõsi et prantsuse lüts on eesti üks parimaid, aga mis siis meil viga on?
Trükivigadid?
möliseme?
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 12:02 pm

ee, ma arvan et g.adolf ja 21. on parimad? reaal kah.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 12:35 pm

on jah, vaata koolivormi, aga jah, tuupimine seal, millega ei saa midagi selgeks.
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 1:19 pm

irrrrrwwwwwwwww, sa ei tea mu hindeid....
irw
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 1:55 pm

ma olen loll?
te kohe nurjate bänni...
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
sealiha
Tore kasutaja =)
Tore kasutaja =)
sealiha


Postituste arv : 762
Age : 114
Location : krt küll mis see oligi...
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 3:26 pm

muide esimesel on ka kõik suht koht viied
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 4:03 pm

esimene on tubli. ja ärge palun ülbake taga, bänn on kaalul:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Raz
oinas
oinas



Postituste arv : 11
Registration date : 13/03/2008

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 8:36 pm

NoBaT kirjutas:
ee, ma arvan et g.adolf ja 21. on parimad? reaal kah.
NoBaT kirjutas:
on jah, vaata koolivormi, aga jah, tuupimine seal, millega ei saa midagi selgeks.

Tra olen idikas, koolivormi peavad kõik. Ja muideks koolivorm muudab hariduse sitaks. Täitsa perses mis idikas ma olen ikka. GAG ja 21. ON parimad. Okei GAG on veel hea, aga 21. on SITAX HEA ja reaal on KÕVVA. Lütseum on Kõige sitem. Putsi ma tuubin, sest olen loll. Tra ükskõik mis koolis ma käin ja ikka sittad hinded mul.Miks ei peaks Lütseumis mingi laustuupimine olema? Ma lihtsalt ei suuda, ma hakkan kohe onama, lihtsalt selline onamise tuju tuli. Putsi, sa oled parim . Ma üritan end maha lasta hariduse pärast, ma ise tra ei suuda eesti keeles kahte ridagi kirjutada ilma mingi põhimõttelise veata.Selle bänni võin ma endale PERSE LÜKATA. Ajule restart ja ma olen emga voodis.


NoBaT kirjutas:
ma olen loll?
te kohe nurjate bänni...
Sa oled PURULOLL!!
Äkki selgitad väljendit "bänni nurjama" ?
Tagasi üles Go down
NoBaT
Admin
Admin
NoBaT


Postituste arv : 1096
Registration date : 14/11/2007

Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitimePüh Märts 16, 2008 8:43 pm

kule ma saan aru et sa said nüüd bänni algaja:)
Tagasi üles Go down
https://nobat.forum.co.ee
Sponsored content





Vesikas - Page 4 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vesikas   Vesikas - Page 4 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vesikas
Tagasi üles 
Lehekülg 4, lehekülgi kokku 6Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
NoBaT :: Varia-
Hüppa: